مجموعه HomNik به عنوان یکی از اعضای دانش بنیان این صنعت ضمن بهره گیری از نیروهای دانشگاهی نخبه و از طریق بومی سازی به روز ترین فناوری های دنیا پا به عرصه صنعت ساختمان نهاده است. پژوهش مبتنی بر تجربه، رکن اصلی جریان حرکت شرکت به سمت توسعه می باشد.

یاوری پروردگار یگانه بی همتا، حضور مستمر و دلگرم کننده مخاطبین صنعت ساختمان و همچنین تلاش جمعی مدیران و کارکنان گروه صنعتی فولاد تبرستان آمل، مهمترین پشتوانه‌های ما در مسیر توسعه هستند.

بی‌شک رسیدن به اهداف شرکت و همسوئی با تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش‌برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت می باشد.

بر این اساس بر آن هستیم تا Homnik را در مدت زمان اندکی تبدیل به برندی بین المللی کنیم. در این راه چنان تصویری را در قالب چشم انداز برای خود ترسیم نموده ایم که با تحقق آن افتخاری برای این مرز و بوم خواهیم شد.گواه این مدعا تحقق شعاری تحت عنوان طراحی و اجرا به سبک L.S.F”می باشد. تجربه این سبک را به تمامی مخاطبین صنعت ساختمان توصیه می کنم.                                                                                                                

شرکت HomNik  اولین و تنها تولید کننده سازه های سبک فولادی در استان مازندران میباشد. که با بهره گیری از فن آوریهای نوین و به روز جهانی و استفاده از متخصصین بومی گام های موثری را در جهت صنعتی سازی درمنطقه برداشته است.

امید برآن داریم تا با ورود به بازار های منطقه و دور نمای بزرگتر , بازارهای جهانی در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران که همانا سربلندی نام کشور عزیزمان است سربلند و پیروز از این گذار سخت عبورکنیم.

تماس با ما

 مازندران ، آمل ، خیابان امام رضا ، بلوار مطهری جنب تربیت 30

 43238056 - 011

 43249556 - 011

 info @ af-ta.com

 www.af-ta.com

Template Design:Dima Group